Serwis szybkiej obsługi samochodów

Łódź, ul. Zgierska 173
(42) 612 11 41

W naszej ofercie posiadamy m.in.:
Wymiana Opon
Wulkanizacja
Opony, Felgi
Geometria
Myjnia
Diagnostyka Komputerowa
Klimatyzacja
Serwis Hamulcowy
Naprawy bieżące
Rozrządy

Auto sprawne od ręki
Wybierz kategorię

Praca

W chwili obecnej poszukujemy :

Mechanika samochodowego z doświadczeniem  ( rozrządy , geometria, serwis opon, diagnostyka komputerowa ) Kandydat do pracy powinien posiadać minimalne wykształcenie zasadnicze z dyplomem czeladnika lub misterza albo  posiadać tytuł technika pojazdów samochodowych.Co najmniej dwu letnią praktykę w zawodzie .  Swiadectwo o braku przeciwskazań do wykonywania zawodu , aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Elektryka samochodowego z doświadczeniem  (urządzenia elektryczne , diagnoskopy, znajomość kodów usterek i błędów ) Kandydat do pracy winien posiadać minimmum wykształcenie zasadnicze z dyplomem czeladnika lub mistrza albo posiadać tytuł technika elektryka lub elektronika samochodowego. Co najmniej dwu letnią  praktykę w zawodzie. Swoje podstawowe narzędzia osobiste. Zaświadczenie o niekaralności.

 

Oferty należy kierować  pisemnie  na adres biura firmy JK Automotive   lub pocztą elektroniczną z dopiskiem " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą"

Wykonanie: Spektrum Łódź